BLACK MONTH
-10% avec le code OCTOBRE10 jusqu'au 31/10
Loftlampe i træ
1.499,00 kr.
Vi leverer gratis i hele Danmark.
Vi behandler pakken inden for 1 til 3 arbejdsdage (eksklusive weekender).
Forsendelsen tager derefter 5 til 14 arbejdsdage, og afhængigt af din placering er den estimerede leveringstid mellem 6 og 17 arbejdsdage.
Vores returpolitik er gyldig i 14 dage.
Dette træ loftlampe er en perfekt kombination af naturinspireret design og moderne elegance. Dets smukke, lagdelte træblade skaber en varm og indbydende atmosfære, perfekt til køkken, stue eller spisestue.
| Egenskaber | |
| Lamper inkluderet | Nej |
| Certificeringer | CE |
| Følsomme kemikalier | Ingen |
| Installations type | Hængende med ledning |
| Varetype | Loftlamper |
| Belyst område | 5-10 m² |
| Dæmpbar | Nej |
| Materiale | Træ |
| Strømkilde | AC |
| Sokkeltype | E27 |
| Spænding | 90-260V |
| Lyskilde | LED-lamper |
| Produktmål | |
| Dimension | 45 cm |
| Længde på ledning | 110 cm |
Loftlampe i træ: Skab hygge med denne smukke træ loftlampe.
Hvordan kan en loftlampe i træ passe ind i min indretning?
Relaterede produkter
Levering med sporingsnummer
Alle vores ordrer er forsikret. Leveringen kan spores, og pakken leveres mod underskrift.
ASSISTANCE 5 DAGE OM UGEN - KL. 9.00 TIL 18.00
Brug for hjælp? Har du et spørgsmål? Vi er tilgængelige mandag til fredag fra kl. 9 til 18.
Sikker betaling med SSL
Alle betalinger er sikre og overholder europæiske standarder.
