BLACK MONTH
-10% avec le code OCTOBRE10 jusqu'au 31/10
Loftlampe industri
799,00 kr.
Vi leverer gratis i hele Danmark.
Vi behandler pakken inden for 1 til 3 arbejdsdage (eksklusive weekender).
Forsendelsen tager derefter 5 til 14 arbejdsdage, og afhængigt af din placering er den estimerede leveringstid mellem 6 og 17 arbejdsdage.
Vores returpolitik er gyldig i 14 dage.
Giv dit hjem et moderne og industrielt præg med denne unikke loftlampe. Med en sort metalstruktur og et åbent design, der fremhæver lyskilderne, skaber den en trendy og varm atmosfære i stuen, soveværelset eller spisestuen.
| Egenskaber | |
| Installationsmetode | Montering |
| Medfølgende pærer | Nej |
| Certificeringer | CE |
| Sokkeltype | E27 |
| Artikeltype | Loftlamper |
| Oplyst område | 5-10 m² |
| Stil | Moderne stil |
| Installationsstil | Overflademonteret |
| Spænding | 90-260V |
| Produktmål | |
| Dimension | 28 cm |
| Basens diameter | 12 cm |
Loft lampe med industrielt design tilføjer et stilfuldt præg til ethvert rum.
Hvordan kan en industriel loftlampe forbedre indretningen?
Relaterede produkter
Levering med sporingsnummer
Alle vores ordrer er forsikret. Leveringen kan spores, og pakken leveres mod underskrift.
ASSISTANCE 5 DAGE OM UGEN - KL. 9.00 TIL 18.00
Brug for hjælp? Har du et spørgsmål? Vi er tilgængelige mandag til fredag fra kl. 9 til 18.
Sikker betaling med SSL
Alle betalinger er sikre og overholder europæiske standarder.
