BLACK MONTH
-10% avec le code OCTOBRE10 jusqu'au 31/10
Loftlampe blomst
899,00 kr.
Vi leverer gratis i hele Danmark.
Vi behandler pakken inden for 1 til 3 arbejdsdage (eksklusive weekender).
Forsendelsen tager derefter 5 til 14 arbejdsdage, og afhængigt af din placering er den estimerede leveringstid mellem 6 og 17 arbejdsdage.
Vores returpolitik er gyldig i 14 dage.
Denne elegante loftlampe med blomstformede glaslys giver dit hjem en romantisk og charmerende atmosfære. Inspireret af naturens skønhed kombinerer lampen vintage-æstetik med moderne funktionalitet. De farvede glas spreder et blødt og varmt lys, perfekt til spisestuen, soveværelset eller stuen.
| Egenskaber | |
| Lamp inkluderet | Nej |
| Certificeringer | CE |
| Strømkilde | AC |
| Lysstrøm | 249-2000 lm |
| Installations type | Hængende med ledning |
| Oplyst område | 5-10 m² |
| Lampeskærm farve | Hvid, Grøn, Rosa |
| Dæmpbar | Nej |
| Materiale | Glasten |
| Sokkeltype | E27 |
| Spænding | 90-260V |
| Stil | Art Deco |
| Materiale | Metal + Glas |
| Lyskilde | E27 LED-pære |
| Indgangsspænding | 110-240V |
| Produktmål | |
| Dimension | 28 x 13 cm |
| Ledningslængde | 120 cm |
Belys dit hjem med en elegant blomstret loftlampe.
Hvordan kan Loftlampe blomst lyse op i rummet?
Relaterede produkter
Levering med sporingsnummer
Alle vores ordrer er forsikret. Leveringen kan spores, og pakken leveres mod underskrift.
ASSISTANCE 5 DAGE OM UGEN - KL. 9.00 TIL 18.00
Brug for hjælp? Har du et spørgsmål? Vi er tilgængelige mandag til fredag fra kl. 9 til 18.
Sikker betaling med SSL
Alle betalinger er sikre og overholder europæiske standarder.
